Тра 29

19 травня в м. Берегові пройшов заключний тур 15-го регулярного Чемпіонату Закарпатської області з гандболу серед чоловічих команд. П’єдестал пошани зайняли:

І місце  –  команда м. Хуста (34 очки);

ІІ місце – команда ЗУІ м. Берегова (24 очки);

ІІІ місце – команда м. Перечина (23 очки).

Протягом чемпіонату хустські гандболісти не залишали жодних шансів своїм суперникам, про що свідчить всього одна поразка в 12 іграх. Успіх хустській команді забезпечили молоді вихованці тренера Науменко Мирослави, що стали першими випускниками гандбольної школи після 20-річної перерви, а саме: Діденко Сергій, Науменко Денис, Богач Віталій, Сура Андрій, Фегер Олександр, Рівіс Йосип, Нікітенко Олександр. Молоді гандболісти додали азарту та наснаги ветеранам на ігровому майданчику.  В числі кістяка гандбольного бомонду міста над Тисою слід відзначити Шерегія Євгена, Петенко Миколу, Артюха Андрія, Плиску Михайла, Хмару Володимира, Кеміня Віктора, Сірка Михайла, Буковецького Івана, Лапічака Володимира. Відзначимо, що 25-26 травня 2013 р. в м. Ужгород пройде ІІІ Чемпіонат України серед ветеранів, де буде боротися за медалі і команда наших ветеранів «Драко – Хуст». Бажаємо їм достойно захистити ім’я хустського гандболу на Всеукраїнській арені.

Начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради

Володимир Власюк