Перелік документів необхідних для отримання документів дозвільного характеру:

Прийом документів державним адміністратором Виконавчого комітету Хустської міської ради здійснюється з понеділка по п’ятницю  з 9-00 до 18-00, обідня перерва з 13-00 до 14-00 за адресою м. Хуст, вулиця 900-річчя Хуста, будинок 27,кабінет 43

Графік роботи представників місцевих дозвільних органів відповідальних за роботу дозвільного центру середа, п’ятниця з 14-00 до 16-00

Телефон для консультацій: (03142)5-13-32

Прізвище, ім’я, по-батькові Посада
Стасюк Наталія Зіновіївна Державний адміністратор

Перелік документів необхідних для отримання документів дозвільного характеру:

  • Заява на отримання документа дозвільного характеру затверджена постановою КМУ від 7 грудня 2005 року № 1176;
  • документи, необхідні для видачі документа  дозвільного характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа.

Документами, необхідними для видачі  документа дозвільного характеру, можуть визначатися документи, що безпосередньо пов’язані з підтвердженням можливості суб’єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності.
Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою ним особою.

Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення,  при цьому підпис заявника (фізичної особи – підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально.

Декларація відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки затверджена постановою КМУ від 17 травня 2006 року № 685. Приклад заповнення декларації.

Заява на отримання документа дозвільного характеру затверджена постановою КМУ від 7 грудня 2005 року № 1176. Приклад заповнення заявки.

Паспорт дозвільного центру Виконавчого комітету Хустської міської ради

Перелік розроблених та затверджених інформаційних карток згідно наказу Держкомпідприємництва від 03.07.2009 №116, якими визначається послідовність дій для отримання документів дозвільного характеру, схеми дозвільних (погоджувальних) процедур

Законодавча база: Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закон України “Про Перелік документів дозвільного характеру сфері господарської діяльності “ , цей закон набирає чинності з 1 січня 2012 року

Постанова Кабінету Міністрів України № 526 від 21.05.2009 р.


Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: