Гру 11

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» установчі документи громадських об’єднань повинні бути приведені у відповідність із цим Законом протягом п’яти років (до 01січня 2018 року) з дня введення його в дію.

Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області на 14 грудня 2017 року заплановано проведення семінару з представниками громадських формувань щодо приведення установчих документів у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання» та податкового законодавства.

Початок семінару 14 грудня 2017 року о 11 год.00 хв. За адресою: м.Ужгород пл..Народна, буд.4, мала зала засідань.

Про підвердження участі у семінарі , необхідно  повідомити за телефоном 3-35-87 або на електронну пошту o.horzov@zk.minjust.gov.ua.