Бер 16

І все ж перед Богом схилю я коліна
за те, що Вкраїна Карпатська була…
Петро Скунць

14 березня в Хустському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся святковий турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста, присвячений 74-й річниці проголошення незалежності Карпатської України, в якому змагались 12 команд: «Патріоти» і «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Націоналісти» і «Орлята» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Едельвейс» і «220 Вольт» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «Інь і Янь» Медичного коледжу «Монада», «ХусТеК» Хустського технічного коледжу ТСО України, «Медики-ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Будівельники» Хустського професійного ліцею. В тому числі зі студентами зіграли команди старшокласників – «Гімназисти ІІІ тисячоліття» з гімназії-інтернату і «Super Sapiens» із СШ І-ІІІст. №6.
На початку гри всі учасники турніру заспівали Державний Гімн України і вшанували пам’ять про героїв, які віддали своє життя за Карпатську Україну «хвилиною мовчання». Під поетичні рядки вірша Софії Малильо «Карпатська Україна» на екрані постали документальні світлини про історичні події 1939 року.
За результатами відповідей на запитання щодо історії Карпатської України і різних галузей знань, трьох бліців і «чорної скриньки» від ведучого гри Валерія Ігнатка І місце виборола команда «Гімназисти ІІІ тисячоліття» з Хустської гімназії-інтернату (6,9 балів), ІІ місце в команди «Будівельники» ХПЛ (6,1 балів) і на ІІІ сходинці команда «Націоналісти» ЗЛТК (5,6 балів). Четвертою стала команда «Super Sapiens» із СШ №6 (5 балів), п’ятою команда інтелектуалів «Stars» КІП ВМУРоЛ «Україна» (4,7 балів) і на VІ місці – «Орлята» ЗЛТК (4,4 балів).
Переможців нагороджено грамотами міської ради, а заохочувальними призами від керівництва навчальних закладів відзначено всіх учасників святкового інтелектуального турніру «Що? Де? Коли?».
А за підсумком трьох ігор Чемпіонату міста «студентської ліги» 2012-2013 навчального року в суперфіналі, що відбудеться у травні в рамках святкування Дня міста Хуст, «студентську лігу» представлятимуть три найкращі команди: «Будівельник 1» ХПЛ, «ХусТеК» ХТК ТСО України і «Stars» КІП ВМУРоЛ «Україна».

Начальник управління культури, молоді і спорту
Володимир Власюк

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: