Тра 28

prikordonniki1Урочисто і святково відзначали цей день і на теренах Хустщини. Захисників українських кордонів з професійним святом вітали перші керівники міста та району.

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України. Недоторканність державного кордону є особливо значущою для жителів нашої області, адже добробут і спокій закарпатців визначаються сьогодні вимогами порубіжжя з Європейським Союзом, а це потребує від прикордонників впровадження нових підходів до вирішення питань безпеки державного кордону, досягнення якісно нового рівня служби, що відповідав би європейським стандартам, зміцнював міжнародний імідж України. Впевнений, що наші прикордонники, зокрема і ті, що несуть службу у відділах прикордонної служби «Велятино» та «Яблунівка», й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своїх попередників, зазначив звертаючись до особового складу, керуючий справами виконавчого комітету Хустської міської ради Василь Сабадош.

Цього святкового дня найкращим «захисникам кордону» представники міської та районної влади вручили почесні грамоти. Завершились урочистості святковим концертом за участі творчих колективів краю.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: