Гру 15

В рамках проведення новорічних свят 14 грудня 2012 року о 16.00 год. в Хустській центральній міській бібліотеці відбулася акція «Книжковий Миколай читачам міської бібліотеки». На захід до свята Миколая були запрошені учні п’ятих класів Хустської гімназії-інтернату, вихователь Гарастей Ольга Федорівна,  для яких працівниками бібліотеки був підготовлений літературний вечір про історію виникнення святкування дня Святого Миколая, Нового року і Різдва Христового.

У програмі вечора були використані музичні твори «Щедрик» Миколи Леонтовича, «Святий Миколай» у виконанні Оксани Білозір, дитячі пісні про Діда Мороза і ялинку.

Також з нагоди свят було відкрито новорічну книжкову  виставку «На порозі рік Новий – добрий, світлий, чарівний!», в якій взяли участь майбутні читачі бібліотеки дошкільнята старшої групи дитячого садочку №5 «Зернятко», вихователі В.Ф.Кірянова і З.П. Кривська. Працівники бібліотеки ознайомили дітей з казкою Г.К. Андерсена «Снігова королева».

В подарунок до дня Святого Миколая, від депутата міської ради Володимира Яновича Шимоні кожна дитина отримала книгу.

Святковий літературний вечір було відзнято журналістами телеканалу «М-студіо». Репортаж про захід буде транслюватись 17.12.2012р. о 21.30 год.

 

Начальник управління культури, молоді і спорту
Володимир Власюк

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: