Бер 19

Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Студентська рада обговорила найважливіші питання

 14 березня, в рамках проведення щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», у малому залі Хустської міської ради відбулося засідання міської студентської ради при управлінні культури, молоді та спорту під головуванням студентки Карпатського інституту підприємництва Мирослави Шемоти, у якому взяли участь голови студентських рад навчальних закладів міста та актив студентства. До речі, основним завданням Студентської ради при Хустській міській раді є співпраця з усіма представниками студентських рад ВНЗ міста, організація та проведення соціальних, культурно-масових і волонтерських проектів на міському рівні та взаємодія з міською радою.

На порядку денному розглядалися питання, що стосуються безпосередньо студентства:

  • про організацію конкурсу «Кращий студент навчального закладу міста Хуст – 2018»;
  • про підготовку до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»;
  • про організацію міської гри КВН серед студентів вищих навчальних закладів міста;
  • про участь студентської молоді у мітинзі-реквіємі з нагоди відзначення 79-ї річниці проголошення Карпатської України на «Красному полі» поблизу м. Хуст;
  • про участь студентської молоді у тематичній екскурсії Краєзнавчого музею до 144-ї річниці від дня народження президента Карпатської України Августина Волошина,
  • про організаційну роботу Студентської Ради, подальший розвиток самоврядування серед студентів, окреслено плани на майбутнє.

Головний акцент було зосереджено на засадах студентської демократії та перевагах самоорганізації для молоді. Адже участь у самоуправлінні прививає та розвиває в студентів важливі для професійного та повсякденного життя якості. Насамперед: вміння ухвалювати рішення, усвідомлення відповідальності та дисциплінованості, формування уміння ефективно працювати в колективі, прагнення до отримання інноваційного досвіду, народження власної ініціативи і нестандартного мислення, здатність висловлювати власну думку, формування потреби постійно підвищувати свій освітній і професійний рівень протягом всього життя.

З виступів присутніх були проголошені пропозиції надалі продовжувати роботу за наміченими напрямками та побажання до членів ради бути ще більш ініціативними, самостійними і відповідальними.

На завершення радою ухвалено протокол засідання з урахуванням усіх пропозицій та побажань студентської молоді.

Студенти у свою чергу висловили сподівання, що до роботи ради долучатимуться нові активісти – талановиті, креативні та ініціативні.

 

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради,

19 березня 2018 року

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: