Бер 19

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція«Відповідальність починається з мене»

 На сьогоднішній день в Україні спостерігається суттєве зменшення фізичного навантаження, рухової активності і занять спортом у молодих людей. Підтвердженням цьому є той факт, що близько 50% молоді мають незадовільну фізичну підготовку. До того ж, все частіше зустрічаються випадки зловживання молоддю алкоголем та наркотичними засобами. Тому, одним із шляхів вирішення зазначених негативних впливів в молодіжному середовищі є виховання почуття відповідальності за стан власного здоров’я і створення моди на здоровий спосіб життя.

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 02.08.2017 року №3352 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.10.2017 року за №1287/31155, в Україні щороку проходить акція з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Головною метою акції є підвищення усвідомленості та інформування молоді міста щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Основними завданнями акції є:

  • виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
  • здійснення інформаційно-просвітницької роботи щодо відповідального ставлення до свого здоров’я шляхом розповсюдження листівок, плакатів, буклетів, проведення консультацій;
  • розвиток партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, приватними структурами, громадськими організаціями, засобами масової інформації;
  • виявлення та підтримка талановитої молоді.

Цільовою аудиторією акції є молодь, яка залучається на добровільних засадах до реалізації відповідних заходів (ініціатив) акції.

Отож, запрошуємо молодь, громадських активістів міста активно долучитися до реалізації заходів в рамках Всеукраїнської акції та не залишатись байдужими до власного здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Від Вас залежить майбутнє держави, адже здорова молодь – запорука здорової країни.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: