Кві 02

1 квітня цього року відбувся тренінг «Технічні аспекти підготовки МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3» для голів правлінь та членів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Хуста, які відібрані пратнерами спільного проекту ЄС/ПРООН та Хустською міською радою у 2016 році.

Тренінг проводила Лариса Батченко, інженер спільного Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Основною метою тренінгу було дати слухачам знання по колу питань стосовно підготовки мікропроектних пропозицій та звітування за траншами в рамках Проекту МРГ: підхід у відборі пріоритетних проблем громади, перелік завдань під час вивчення об’єктів, що є основою цих проблем та обсяг документів і завдань при підготовці мікропроектної пропозиції та при звітуванні за кошти, в рамках Проекту МРГ. Кожний учасник тренінгу отримав інформаційні матеріали, роз’яснення та рекомендації щодо впровадження мікропроекту громади та підготовки мікропроектної пропозиції, правила та поради щодо ведення бухгалтерського обліку та звітування, тощо.

Також пані Ларисою спільно з головами ОСББ було проведено огляд будинків, на яких будуть впроваджуватись мікропроекти та буде здійснюватись комплексна термомодернізація у 2016 році.

Керівники та члени ОСББ щиро подякували пані Ларисі за надану практичну допомогу у процесі діяльності громад.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: