Лис 27

Запрошуємо до участі в премії «Диво-Дитина – 2020».

У травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни. За цей час ця премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Кожен рік участь у премії беруть близько 3000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; володіють унікальними розумовими або фізичними здібностями; дітям-рятівникам.

Номінації премії: «Найрозумніша дитина», «Найспортивніша дитина», Найтворча дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Для здобуття премії «Диво-Дитина» запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики та ін.

Якщо ви володієте вищезазначеними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію «Диво-Дитина», вам необхідно:

• правильно заповнити анкету за підписом батьків або уповноважених осіб;
  • копію свідоцтва про народження;
  • матеріали, які свідчать про досягнення учасника (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео-, статті та інші матеріали).

Всі ці документи необхідно відправити за адресою: ТОВ «Премія «Диво-Дитина» 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-Б, оф. 712.

Детальна інформація щодо участі у конкурсі на отримання Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2020» розміщена на сайті www.divo-dutuna.com.