Лис 29

З огляду на роль органів прокуратури України у зміцненні законності, захисту прав людини і громадянина, а також внесок працівників прокуратури у справу формування України як правової держави, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято – День працівників прокуратури – 1 грудня.

Шановні працівники прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Територіальна громада нашого міста та й усе українське суспільство розраховують на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Переконаний, що працівники прокурорського корпусу краю й надалі чесно, послідовно і відповідально відстоюватимуть права та свободи співгромадян, сприятимуть зміцненню правопорядку на нашій території. А своєю ефективною діяльністю, знаннями, досвідом утверджують на крайових теренах гуманістичне суспільство з високою правовою культурою.

Зичу вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя.

Миру, добра та злагоди вашим родинам!

З повагою Хустський міський голова Володимир Кащук