Лис 01

За кошти міського бюджету капітально відремонтовано їдальню Хустської гімназії – інтернат ім. Івана Магули. Загальна кошторисна вартість проекту склала понад півтори мільйона гривень.

Потреба у ремонті шкільної їдальні виникла давно. Найгостріше поставало питання з енергозбереженням, а це – вікна, двері, система опалення. Також потребували заміни електропроводка, підлога, меблі тощо. Крім того, оновлення вентиляційної системи тут з часом теж стало необхідністю. Відрадно, що сьогодні усі ці питання практично зняті з порядку денного навчального закладу про найактуальніше.  

«Попередньо були закуплені нові меблі та решта якісного та сертифікованого сучасного обладнання. Далі стартували ремонтні роботи у самому приміщенні. Аби не зривати навчально – виховний процес та забезпечення гімназистів гарячим харчуванням, наймасштабніші і основні здійснили підрядники ще влітку. Восени продовжили розпочате. Наразі все готово, окрім витяжки. Однак функціонуванню їдальні це ніяк не заважає», – поділився директор Олександр Бачкай.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: